EVO VAM PORTAL! NA!
  Forum hrvatskih branitelja - dragovoljaca Domovinskog rata
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
01. 09. 2014., 19:32

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
News
Stats
152482 Postova u 787 Tema od 1406 Članova
Najnoviji Član: mario plenković
Traži:     Napredno pretraživanje
* Forum Forum Pomoć Prijava Registracija
Forum hrvatskih branitelja - dragovoljaca Domovinskog rata  |  Forum  |  LJUBAV I SEX  |  Tema: Napuci oko ljubavi i sexa 2. 0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu. « natrag naprijed »
 Str: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 62 Dolje Ispis
Autor Tema: Napuci oko ljubavi i sexa 2.  (Posjeta: 148950 puta)
pinki33
Administrator

Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

Email
Odg: Napuci oko ljubavi i sexa 2.
« Odgovor #615 na: 10. 02. 2012., 16:55 »

Zanimljivo  prem
i meni je zanimljivo.. angel5
Evidentirano

Nek' se cuje, nek' se zna
nek' vijori zastava
neka nitko ne dira
u moj mali dio svemira...
Dobra Vila
Urednik

Samo čisto srce zna što je ljubav....

« Odgovor #616 na: 10. 02. 2012., 16:56 »

i meni je zanimljivo.. angel5
Nisam ni sumnjala da nije  nosonja
Evidentirano

Ja bi ugledala sunce kad bi ugledala nju,
ja bi imala ljepotu da je pored mene tu,
ja sam znala da ću svoju ljubav pokloniti njoj,
mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj...
pinki33
Administrator

Email
« Odgovor #617 na: 10. 02. 2012., 16:57 »

Nisam ni sumnjala da nije  nosonja
zanimljivo mi je drugo ime... rolll rolll
Evidentirano

nek' vijori zastava
neka nitko ne dira
Dobra Vila
Urednik

« Odgovor #618 na: 10. 02. 2012., 16:59 »

zanimljivo mi je drugo ime... rolll rolll
A to znam  nosonja
Evidentirano

Dobra Vila
Urednik

« Odgovor #619 na: 11. 02. 2012., 11:34 »

Što znači biti nevjerojatan u krevetu

To je dar koji svi želimo dati svome partneru ovih blagdana (a zašto ne i svakoga dana). Na njega se ne može staviti cijena i nećete ga naći ni u jednom katalogu.

Sekspert s Yahoo Shinea, koji piše blog pod nazivom Dr. Drew's Lifechangers, ističe da vještina vođenja ljubavi može promijeniti vaš život. Stvar je, tvrdi, vrlo jednostavna.

Prvi korak do sjajnog seksa je reći partneru što želite. Nitko ne može čitati vaše misli. Zato, ako radi nešto što vam se sviđa, recite mu da nastavi. Jedino vi znate kako se osjećate dok vas dodiruje na određen način, stoga mu dajte detaljne upute, a pozitivna reakcija tada zasigurno neće izostati.

Možda ćete se teško prebaciti s pitanja 'kako si proveo dan?' na rečenicu 'tu me dodiruj i ljubi', ali dobar seksualni život ovisi upravo o tome.

Orgazam nije jedini cilj – ne zanemarujte osjećaje

Kvalitetan seks nisu samo tehnika i vještina, ključnu ulogu igraju osjećaji. Stručnjaci tvrde kako je današnje društvo izazvalo u mnogim muškarcima i ženama 'seksualnu tjeskobu', što pridonosi činjenici da su seksualno disfunkcionalni te da imaju loše seksualne navike. Usredotočeni su samo na seksualni čin i orgazam. Usredotočeni su na sve osim na poseban trenutak u kojem sudjeluju.

Osjetite njegov dodir, pritisak i jasno recite kako vam to godi. Prestanite razmišljati kako izgledate u krevetu i usredotočite se na užitak. Većina ljudi zaboravlja kako u seksu nema rokova i da ne trebaju žuriti. U seksu nije cilj samo doživjeti vrhunac. Ne zanemarujte užitke koje vam pruža cjelokupan seksualni čin.

Čitavo ljudsko tijelo je erogena zona, a ne samo dijelovi koje pokriva intimno rublje. Dodirivanje bilo kad i bilo gdje može itekako djelovati erotski te povećati želju kako kod muškaraca tako i kod žena.

Prihvatite izazov – opustite se i podarite partneru potpun tjelesni užitak. Uzvratit će vam istom mjerom. Dodajte nekoliko razina stimulacije koje će dovesti do nevjerojatnih užitaka jer to je upravo ono što tražite. I zapamtite – nije toliko važno što radite, nego kako to radite.

Pet ključnih stvari:

- dirajte ga po cijelom tijelu
- ne žurite, neka pokreti budu sporiji
- recite partneru jasno što želite
- opustite se i prepustite
- budite spremni na izazove
Evidentirano

pinki33
Administrator

Email
« Odgovor #620 na: 11. 02. 2012., 22:03 »

Što znači biti nevjerojatan u krevetu??

ne zaspati i maksimalno zadovoljiti partnericu... crt
Evidentirano

nek' vijori zastava
neka nitko ne dira
Dobra Vila
Urednik

« Odgovor #621 na: 11. 02. 2012., 22:05 »

Što znači biti nevjerojatan u krevetu??

ne zaspati i maksimalno zadovoljiti partnericu... crt
I izdržati što duže  nosonja
Evidentirano

pinki33
Administrator

Email
« Odgovor #622 na: 11. 02. 2012., 22:08 »

I izdržati što duže  nosonja
nismo maratonci, mi smo kratkoprugaši...
Evidentirano

nek' vijori zastava
neka nitko ne dira
Dobra Vila
Urednik

« Odgovor #623 na: 11. 02. 2012., 22:10 »

nismo maratonci, mi smo kratkoprugaši...
smm smm
Evidentirano

Dobra Vila
Urednik

« Odgovor #624 na: 12. 02. 2012., 11:22 »

Saznajte je li vaš dragi uskočio drugoj u krevet

I muškarci i žene varaju, i to, kako tvrde stručnjaci, iz različitih razloga. No, postavlja se pitanje koliko ima brakova u kojima prevara nikad nije otkrivena. Donosimo znakove koje ne treba ignorirati.

Kako znati da vaš partner više nije samo vaš?
Muškarci češće lažu o prevari zato što računaju na partnericu i ne žele izaći iz te veze. U slučaju kada priznaju nevjeru, poraženi su!

Pitanje od kada postoji preljub jednako je složeno kao i ono što je bilo prije – kokoš ili jaje. Od kada se zna za ljubav, zna se i za preljub.

Očiti znakovi da vašu dragu zadovoljava netko drugi
Prema američkim procjenama, polovica ljudi u vezi prevarila je svog partnera ili će ga prevariti.

Nedavna istraživanja u SAD-u pokazala su da je među tih 50 posto nevjernih 60 posto muškaraca i 40 posto žena, piše portal good to know.

Prije pedesetak godina, prema istraživaču Kinseyju, žene su varale nešto manje – oko 30 posto, tumači psihologinja Dubravka Uvodić-Vranić.

Muškarci varaju iz bitno plićih razloga od žena, objašnjava Uvodić-Vranić. Više partnerica znak je samopotvrđivanja, dokaz da su moćni i sposobni, argumentacija u muškim razgovorima...

Žene varaju iz sasvim drugačijih pobuda. No, i to se mijenja jer danas mlade žene o intimni govore puno – neintimnije. A što kada se prevara i dogodi, a partnerica za nju dozna? Najčešće je tada veza preplavljena lažima.

Muškarci ne žele priznati prevaru zato jer još uvijek računaju na svoju partnericu i ne žele izaći iz te veze. A kada je priznaju, poraženi su i tada je veća vjerojatnost da će vezu završiti, smatra ugledna psihologinja. Mnogi brakovi i veze imaju čitavu paletu 'zakrpa' nakon 'izleta' jednog, a ponekad i oboje partnera. No, jesmo li se zapitali koliko je brakova u kojima se prevara nikad ne otkrije?

Ženska intuicija najsnažniji je alarmni sustav
Ona: Sumnjam da se nešto događa s nama. Je li sve u redu?
On: Na krivom si tragu, samo sam pod stresom. Ne razgovaramo dovoljno.
Istina: Intuicija je točna. Držite oči i uši otvorenima.

E-doba, raj za online preljubnike i korak do seksa
Ona: Imaš drugi mobitel, novu e-mail adresu, Skype...
On: Ma, šef mi je dao dodatni broj da se čujemo od kuće.
Istina: Ljubavnica mu šalje poruke na privatni mail i naziva ga.

Novi seksualni maratonac trenira u tuđoj postelji
Ona: U krevetu si postao jako aktivan i maštovit...
On: Te sam ideje pokupio iz muškog časopisa.
Istina: Događa li se to češće, znači da ga je netko podučio tim stvarima.

Inscenirat će i svađu samo da vas ne povede
Ona: Zar nisam i ja pozvana na domjenak tvoje tvrtke.
Ona: Pa, zar ne znaš da je kriza, nema domjenka.
Istina: Ovo je skliska situacija u kojoj biste se mogli susresti s konkurenticom.

Čistoća je pola zdravlja, ali i prikriva mirise
Ona: Kupio si novi losion, a CD slušaš samo u autu?
On: Dosadio mi je, potrošio se, razbio sam onaj tvoj, a CD mi je spržio kolega.
Istina: Nova žena oživljava nove strasti, pa i u autu...

I vaši prijatelji primijetili su njegove promjene
Ona: Prijatelji i rodbina mi kažu da si se promijenio.
On: Zašto ih slušaš, govore gluposti, nek se ne miješaju.
Istina: U panici je jer misli da su drugi nešto primijetili i da bi vam mogli reći.

Prebacivanjem krivnje najlakše se skida sumnja
Ona: Optužiti me da te varam za mene je gruba uvreda.
On: Statistike pokazuju da žene sve češće varaju muževe.
Istina: Prebacivanje krivnje najbolja je obrana i skidanje svake sumnje s varalice.

Odvlačenje pažnje i iskupljivanje darovima
Ona: Pažljiv si, kupuješ mi darove, pomažeš mi u kući.
On: Želim ti se više posvetiti, ti si to zaslužila.
Istina: Osjeća krivnju i skreće pozornost s činjenice da je zaglibio u aferi.

Izostane li nježnost, ljubav više ne živi kod vas
Ona: Kad si me zadnji put poljubio, ne vidiš me...
On: Pod stresom sam, ti baš nemaš razumijevanja.
Istina: Izostanak poljupca znak je za alarm, njegov ljubavni život je negdje drugdje.

Gubitak kontrole i nervoza zbog straha od otkrića
Ona: Zašto si tako nervozan i napet u posljednje vrijeme.
Ona: Čini ti se. Zašto ne odemo nekamo na vikend?
Istina: Sumnja da ste ga prozreli te pokušava izgladiti stvari.

On miriše po njezinu ukusu i sluša njezinu glazbu
Ona: U zadnje vrijeme češće se tuširaš i presvlačiš.
On: Uznojio sam se, popili smo pa dolazim k sebi...
Istina: Želi se osloboditi mirisa druge žene prije no što vam se približi.

Nova ljubav traži puno više vremena
Ona: Odlaziš sve ranije, a vraćaš se sve kasnije.
On: Zatrpan sam poslom, radim na dva projekta.
Istina: Treba mu sve više vremena, nevina objašnjenja više ne prolaze.
Evidentirano

hrvatica
Administrator

« Odgovor #625 na: 14. 02. 2012., 11:57 »

i onda ispadne da je čovjek samo u problemima a ti ubiješ boga u njemu  nosonja
Evidentirano
Ništa nije uzalud
zajedno smo jači
Dragovoljac Časnik
Spol: Ženski

zajedno smo jači

« Odgovor #626 na: 14. 02. 2012., 22:31 »

pinki2                 
           jadničak!!!!!

fire
Evidentirano

zajedno smo jači....;)
Dobra Vila
Urednik

« Odgovor #627 na: 16. 02. 2012., 00:04 »

Seks, seks, seks

Jeste li raspoloženi za seks uvelike ovisi i o dobu dana, tvrde seksolozi. No seksualni satovi ne kucaju jednako kod obaju spolova. Od 22 sata do ponoći muškarac je potpuno opušten, ali još nije pospan. Tad je sposoban dugo i polako voditi ljubav.

Nakon ponoći do 6 sati muškarca je gotovo nemoguće probuditi. No mnoge žene mogu uživati i dok vode ljubav u polusnu.

Ona je ujutro pospana, a on već raspoložen
U ranim jutarnjim satima, od 6 do 8 sati, njezino je tijelo još uspavano i razina hormona sna melatonina prilično je visoka, dok je temperatura tijela niža nego tijekom dana. No muškarčev libido je već u naponu snage i seks je za njega najbolji mogući početak dana, ali na brzaka.

Želite li da i vaša draga uživa jednako kao i vi, pokušajte je razbuditi nježnom predigrom. Nakon 8 sati žena je potpuno budna i spremna za seks, ali on je tada već zaokupljen poslom.

Kad je najbolje vrijeme za praviti bebu?
Ženina energija dostiže vrhunac u podne, ali to nema veze sa seksom. No muškarac je tad raspoložen za malo veselja i rado bi se prepustio zagrljajima. Najbolje je da pričeka vrijeme između 14 i 16 sati jer je tad ženski reproduktivni sustav potpuno spreman za začeće, a žena za nešto žešći seks. Sjeme koje se proizvede u testisima oko 16 sati najbolje je kvalitete. Zato je ovo doba kao stvoreno za "raditi djecu".

Poslijepodne za brzi seks
Od 16 do 18 sati žene uglavnom nisu sposobne za aktivan seks, a muškarci za duge predigre. No zato oboje nemaju ništa protiv jednog "na brzaka". Nakon 18 sati muškarcima je na pameti samo večera i odmor, a ne seks. Žena je također raspoložena za odmor, ali i za povjerljive ljubavne razgovore.

Njihovi satovi uvečer kucaju kao jedan
Nakon večere, žena je opet puna energije i raspoložena da preuzme inicijativu, ali i da se upusti u nove ljubavne igrice. On je također spreman ispuniti svaku želju svoje partnerice.
Njihovi seksualni satovi tad kucaju u savršenom skladu i užitak je maksimalan kod oboje. Nakon 22 sata razina hormona sna se naglo povećava kod žene i njezin libido slabi, ali je zato više ispunjena romantičnim osjećajima.
Evidentirano

pinki33
Administrator

Email
« Odgovor #628 na: 17. 02. 2012., 15:24 »

i onda ispadne da je čovjek samo u problemima a ti ubiješ boga u njemu  nosonja
dobro je dok ubiju boga u nama, nevalja kad nam izbiju bubreg, oko ili nedao bog što drugo.. nosonja nosonja
Evidentirano

nek' vijori zastava
neka nitko ne dira
pinki33
Administrator

Email
« Odgovor #629 na: 18. 02. 2012., 20:46 »

SVE JE MOGUĆE
Deset najgorih ozljeda za vrijeme seksa

Svakome se može dogoditi da prilikom najstrastvenijeg trenutka nastrada. Možda ste i vi među onima koji su, nažalost, imali takvo iskustvo?

DOGAĐA SE I VAMA?
Nimalo ugodno priznanje - seks kakav nitko ne bi poželio
MAŠTA RADI SVAŠTA Jesu li i koliko su korisne seksualne fantazije?

ZEMLJO, OTVORI SE
Hrvati u jednoj od najneugodnijih situacija
TKO BI REKAO?! Što sve Hrvatima stoji na putu prema užitku
Ako ste među gore spomenutima, jasno vam je kako može biti gadno ako tijekom seksa nešto krene po zlu. Donosimo deset najgorih ozljeda koje su se dogodile u krevetu, a koje su naveli na stranici uk.lifestyle.yahoo.com.

Napad mačke

Mačke su po prirodi znatiželjna bića, pa će reagirati ako vas vide da na krevetu 'hopšete' bez odjeće. Nesretni vlasnici ovih kućnih ljubimaca dobili su duboke ogrebotine na koži, guzi ili na nekom još osjetljivijem mjestu prilikom mačjeg napada. Neki vjeruju da je to način na koji je mačka pokušala zaštititi svog vlasnika, a neki vjeruju da su mačke obična smetnja prilikom seksa. U svakom slučaju, pobrinite se da vaše sljedeće vođenje ljubavi ništa ne omete.

Orgazam od kojeg ostanete bez vida

Tijekom izrazito intenzivnog orgazma protok krvi može se povećati, što može dovesti i do prsnuća krvnih žilica u očima, što uzrokuje privremeno smanjenje vida. Neki su liječnici izvijestili o slučajevima kada su muškarci i žene tražili pomoć zbog ovakvih situacija.

Nepravilno 'podmazivanje'

Ako će vas išta natjerati da pripazite prilikom korištenja lubrikanta, onda je to ova priča. Mladić i djevojka bili su u posjetu kod bake i kada je ona izašla iz kuće, odlučili su se zabaviti. Nakon potrage za lubrikantom, našli su nitroglicerinsku pastu i zaključili da im to može pomoći. Kako li su samo bili u krivu! Kada ih je baka pronašla, bili su goli i u nesvijesti i to u podrumu. Vjerojatno nimalo ugodna uspomena na njezinog dragog unuka.

Za sve je kriv posao

Jedna se nesretna žena u Australiji seksala u hotelskoj sobi. Od prevelike energičnosti krevet se toliko tresao da je udarao o zid, zbog čega je pao luster sa stropa i ozlijedio joj glavu i lice. Umjesto da tuži hotel, ona je tužila poslodavca. Zašto? Zato jer je bila na službenom putu, pa je tvrdila da je zbog poslovnog puta pretrpjela psihičke i fizičke ozljede. Njezin je poslodavac, naravno, odbio te tvrdnje, te izjavio da joj se nesreća dogodila zbog vlastitog užitka.

Gutanje kontracepcije

Svi znamo da je pametno poduzeti neke mjere opreza, no ponekad siguran seks i nije tako siguran. Poznato je da su prilikom oralnog zadovoljavanja neke žene progutale prezervativ koji je bio na penisu njihovog partnera. Osim što su prezervativi napravljeni od materijala koji nije predviđen za ljudsku probavu, gutanje prezervativa može dovesti do teškog kašlja i poteškoća s disanjem. Znamo da danas u ponudi ima onih finog okusa, ali nikako se ne preporučuje njihovo gutanje.

Čuvajte se staklenih boca

Kada alkohol teče u potocima svašta je moguće. Stoga i ne čudi da su pivske i vinske boce najčešći predmeti koji se nađu tamo gdje ne bi trebali. Ako želite izbjeći bolne posjekotine, potrudite se da boca ne završi negdje u krevetu. A to se događa puno češće nego što mislite.

Spolni odnos od kojeg zastaje srce

Sjetite se da je i seks oblik vježbanja, ako je nešto energičniji, može se sagorjeti i više od 300 kalorija u sat vremena. Istraživanje objavljeno u Journal of the American Medical Association pokazalo je da povećani napor prilikom spolnog odnosa može prouzročiti srčani udar čak i u satima nakon seksa.

Seks i sport ne idu zajedno

Sportske zvijezde zarađuju milijune, poznate su osobe i u odličnoj formi, stoga ni ne čudi da se puno seksaju. Nažalost, seks ih može stajati karijere. Nogometaš Kevin-Prince Boateng jedan je od njih. Pretrpio je gadne ozljede mišića zbog svoje djevojke supermodela, koja je od njega tražila seks sedam do deset puta tjedno.

PRAVILA? MA KAKVA PRAVILA!
Do čega može dovesti neobavezan seks
SUOČITE SE S ISTINOM Jeste li u seksu dovoljno opušteni?
Ljubavni ugriz koji paralizira

Ljubavni ugrizi najpoznatiji su trofeji tinejdžera, ali ako niste znali, mogu biti puno opasniji nego što mislite. Tijekom seksa jedna je žena u Novom Zelandu od svog partnera zaradila ljubavni ugriz i ubrzo joj je lijeva ruka bila paralizirana. Liječnici su otkrili da je 'usisni poljubac' njezinog partnera bio toliko snažan da je uzrokovao krvni ugrušak u arteriji u vratu, zbog čega je pretrpjela i manji moždani udar.

Modrice, uganuća...

Nisu sve ozljede prilikom seksa tako strašne. Istraživanje u Velikoj Britaniji pokazalo je da je trećina ljudi priznala da za vrijeme seksa pretrpi lakše ozljede, uključujući modrice, 'opekotine' od tepiha, uganuće zglobova... A pet posto ispitanika priznalo je izostajanje s posla zbog ozljeda prilikom seksa.

Više o temi: Seks

Hot.hr
Evidentirano

nek' vijori zastava
neka nitko ne dira
 Str: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 62 Gore Ispis 
Forum hrvatskih branitelja - dragovoljaca Domovinskog rata  |  Forum  |  LJUBAV I SEX  |  Tema: Napuci oko ljubavi i sexa 2. « natrag naprijed »
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Mercury design by Bloc
Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!