Zadnji komentari

Brdo i Zadvarje za Šiljin finale

Pin It

Poznati su finalisti ovogodišnjeg 24-tog izdanja Memorijalnog malonogometnog turnira „Milan Trutin – Šilje“ u Gornjem Podbablju. U velikom subotnjem finalu pobjednik će se tražiti između hercegovačkog Brda i Zadvarja.

Odlična polufinalna večer u srijedu. Zadvarje i Hahari izmjenjivali su se u golovima. 1:1 na poluvrijeme, 6:6 na kraju. U utakmici se istakao Toni Jelavić u momčadi Zadvarja.  Kada se činilo kako će upravo Jelavić presuditi utakmicu, a Zadvarje se odlijepiti od stalne najezde Hahara, Hahari su zaigrali na „sve ili ništa“ i pogotkom Vjekoslava Jonjića odveli utakmicu na penale. Sreća je bila na strani „narančastih“, 3:1, rezultat koji vodi Zadvarje u finale. U drugom polufinalu još tvrđe. Brdo i Zebra na poluvrijeme su otišli s 0:0, a drugom se netko prvi morao otvoriti. Mrežu su načeli Hercegovci predvođeni Vinkom Palcem čija su dva pogotka i presudila pobjednika, a onda su za kraj dodali još jedan. Zebra je uspjela smanjiti sa svoja dva pogotka, te je rezultat na kraju 3:2 za Brdo. Tako ćemo u subotu u prvoj utakmici završnog čina turnira ovog hrvatskog viteza gledati Hahare i Zebru u borbi za 3.mjesto (19:30), a u velikom finalu u 21 sat Brdo i Zadvarje.