Apsurd. Što nas više proglašava fašistima, više ga i nagrađujemo
- Detalji
- Objavljeno: Subota, 27 Lipanj 2026 09:54

Na ničiju glavu (da se malo našalimo) nije se obavila tolika velika i mala nužda, ( čak ni na glave tomića, dežulovića, oreškovićke i sličnih), kao na glavu Milorada Pupovca, čovjeka koji je neprestano „ugrožen“, kojeg nitko ne pita kako i gdje troši državni novac, koji nema ni milimetar srama, kojeg zovu „svi“ mediji i koji već 35 godina od Hrvata i Hrvatske pravi – budalu.
Add a comment









